Parallela Home - Váš životní styl

V březnu roku 1948 otevřeli Jacques a Dini Teunissen květinářství na Overtoomu v Amsterdamu. Tím položili pomyslný základní kámen exkluzivní značce Rivièra Maison, jak ji známe dnes. Rivièra Maison se nadále rozrůstala – jak v Nizozemsku, tak po celém světě. Momentálně se v Nizozemsku nachází 19 obchodů s nábytkem a doplňky a přes 600 prodejních míst na celém světě.

Rivièra Maison vytváří jedinečný zážitek, pro který je klíčovým pocitem potěšení. V roce 2014 byl vytvořen slogan „Domov je místo, kde můžeš být sám sebou"; toto podtrhuje filosofii Rivièra Maison a jejího zakladatele Henka Teunissena.

Rivièra Maison je naším hlavním a klíčovým dodavatelem nábytku a dekorace a my jsme velmi potěšeni, že Vám můžeme zprostředkovat pocit, který ve Vás produkty této moderní mezinárodní značky vyvolají.

Kromě produktů  Rivièra Maison naleznete v naší nabídce výrobky od značek, jako jsou Evelyn Kahle, Elvang, Affari, Steen Design, Carma, Light & Living či Lazis a Nadeco. Všechny tyto značky nabízejí kvalitní produkty v moderním countrystylu, které se dokonale hodí pro Váš domov. Moderní countrystyle je označení životního stylu, který je inspirován krásami moderního venkova a elegancí pulzujícího velkoměsta. Toto dokonalé spojení moderny a klasiky dodá Vašemu domovu nádech útulnosti, ale zároveň čisté elegance.

Napište nám